SA’REZYA.

#sarezyahotel

HAKKINDA

Denizin mavisinin, sonsuzluğunun yarattığı hissiyat bir içe dönüştür; işte o zaman bu görsel şölenin sana ayna olduğunu anlarsın. Doğa; her an her saniye yeniliklere açıktır. Ve böylece “Sa’rezya” bir ailenin kendi içe bakış serüveninin ardından çıktı ortaya. Bu serüvene de kendi isimlerinin baş harflerini ekleyince “Sa’rezya” ismi doğdu. Kullanılan her malzemede en konforlusu ve kalitelisi seçilince lüks, eşsizlik ve seçicilik eklenince butik, içe bakış serüveninde olduğu gibi sağlığınız ve meditatif önceliklerimiz düşünülünce de spa eklendi. Geriye sadece, sona ermesini istemeyeceğiniz ve unutulmaz deneyimler yaşayacağınız serüvene katılmak kaldı.

Güne deniz manzarasının eşlik ettiği mükemmel bir serpme kahvaltı ile başlayıp otelimize ait özel yat ile bütün koylara demir atabilir, infinity havuzda yüzebilir havuz barın özel kokteyllerini içebilirsiniz, hemen yanı başımızda Aya Yorgi koyunda denize girebilir, spa merkezimizde bulunan; masaj, sauna, buhar ve macera duşlarında kendinize vakit ayırarak dinlenebilir aynı zamanda siz de kendi içe bakış serüveninizi deneyimleyebilirsiniz. Odalarınızın rustik ve bohem tasarımıyla kendinizi Çeşme’den çok uzakta hissedebilir ve özel yaratılmış bahçe-balkon alanlarınızda keyifli anlar geçirerek konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Otelimizin teras restoranında Geleneksel Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı lezzetlerini muhteşem manzara eşliğinde tadabilirsiniz.

Burası Dalyan, hatırlatalım ki balıkçıları ile meşhur bir balıkçı kasabası. Yürüme mesafesinde Çeşme’nin en güzel balık restoranlarına ulaşabilirsiniz.

Tarihi dokusuna hayran kalacağınız çeşme kalesini ziyaret edebilir, keşfetmenizi bekleyen bütün güzellikleri görebilirsiniz. Havaalanından vip araç transferinizle başlayan bu rüya; tekrar havalanına transferinizin yapılmasıyla tamamlanıyor. Size bu seyahatinizde ışık tutmaktan, kendinizi evinizde gibi hissetmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Hızlı Rezervasyon

SA'REZYA HOTEL
Genellikle yarım saat içerisinde yanıt verir.

SA'REZYA HOTEL
Merhaba 👋,

Hemen rezervasyon yaptırmaya ne dersiniz?
12:00
×
Whatsapp Rezervasyon